Problemy z włosami i skórą głowy są tak powszechne i tak skomplikowane, że kilka lat temu powstała odrębna dziedzina nauki – trychologia, zajmująca się problemami owłosionej skóry głowy.

trycholog

Jakie korzyści może przynieść wizyta u trychologa?

W serwisie Arche Lab szczególną uwagę przywiązujemy do jakości obsługi Klienta.
Twoje zadowolenie z uzyskanej porady, zakupionego produktu oraz obsługi zamówienia jest dla nas nadrzędnym zadaniem. Jesteśmy dumni z każdej opinii. Czym byłaby codzienna praca naszego zespołu jeśli nie widzielibyśmy efektów w postaci zadowolenia naszych Klientów?
To właśnie dla tych widocznych efektów naszej pracy każdego dnia zasiadamy przed monitorami i tworzymy, dyskutujemy, projektujemy, tworzymy mieszanki, konsultujemy, słuchamy, spotykamy się...
Jeśli chcesz dołączyć do szerokiego grona zadowolonych Klientów - zachęcamy do kontaktu, może już wkrótce to właśnie Twoja opinia pojawi się na tej stronie?

Problem włosów jest wciąż bagatelizowany, nawet w środowisku medycznym. Osoby cierpiące na wypadanie włosów są często lekceważone. Mimo, że ubytek jest wyraźny, zazwyczaj zleca się liczenie włosów, może jakaś biotyna i pacjent jest odsyłany do domu. Znajomi też zwykle nie wierzą. Czasami upływa nawet kilka lat zanim zgłaszamy się do trychologa.

W gabinecie trychologicznym pacjenci zazwyczaj znajdują zrozumienie. Obszerny wywiad i wnikliwe badanie kamerą trychologiczną nieraz potwierdzają obawy – włosów jest za mało. Trycholog musi być osobą dociekliwą, ponieważ przyczyn wypadania włosów jest bardzo wiele. Próbuje on doszukać się powodu, który sprawia, że jednak włos z głowy spada. Zwykle trycholog zaleca wykonanie dokładnych badań takich jak: oznaczenie poziomu hormonów tarczycy (TSH, FT3, FT4), przeciwciał anty –TPO, anty – Tg, prolaktyny, DHT, kortyzolu, ferrytyny lub nawet homocysteiny w zależności od domniemanej przyczyny. Często dopiero u trychologa pacjenci dowiadują się, że zawsze jest przyczyna wewnętrzna ich problemów z włosami, że nadmierne wypadanie włosów, łupież, świąd czy łojotok nie są naturalnym stanem organizmu. W gabinetach trybologicznych do problemów z owłosioną skórą głowy podchodzi się zawsze holistycznie, czyli całościowo. Pacjenci od naszych trychologów mogą niejednokrotnie usłyszeć, że problem z łupieżem jest w zasadzie problemem związanym z nieprawidłową florą bakteryjną jelit, a łuszczyca skóry głowy, jest chorobą układu immunologicznego, która objawia się na skórze.

Trycholog potrafi dobrać odpowiednie zalecenia żywieniowe oraz suplementy. Pokieruje też pacjentów w zakresie kuracji domowej, zaleci odpowiednie zabiegi medyczne, które zahamują wypadanie włosów czy łysienie oraz kuracje trychologiczne redukujące schorzenia skóry głowy.

Trychologia daje nie tylko nadzieję, ale także szereg sprawdzonych możliwości, aby włos odzyskać i by więcej z głowy nie spadł.

Poznaj opinie naszych klientów

Jestem ogólnie zadowolona zarówno z przebiegu konsultacji jak i otrzymanego zamówienia. Dziękuję i polecam sklep.

Pozdrawiam Danuta, 2022-08-09

Bardzo dobry kontakt,towar zgodny z opisem.Ogólnie :miło ,sprawnie i konkretnie.polecam

Sandra, 2022-08-10

Duży wybór produktów,sprawna obsługa, fachowa pomoc, polecam.

Użytkownik K…, 2022-08-13

Bardzo dziękuje za szybką realizację zamówienia!!Towar starannie zapakowany i bardzo dobrej jakości!!Polecam!!

Mariola, 2022-08-11
Przewiń do góry