Terapeuta

Kim jestem...

Cześć

Nazywam się Marta Nieradka. Jestem pedagogiem, doradcą społecznym i certyfikowanym terapeutą alternatywnych metod pracy z emocjami i chorobami.
Chcę dzielić się swoją wiedzą którą stale poszerzam i doskonalę swój warsztat terapeutyczny ponieważ jestem zafascynowana psychologią energetyczną (szczególnie prostota, siła i efektywność metod jakie oferuje) i holistycznym patrzeniem na człowieka. Uczę nowego spojrzenia na doświadczenia naszego życia a także na chorobę.

Nieustannie odkrywam ich moc, zarówno we własnym życiu, jak i w pracy z klientami. Swoją wiedzę i umiejętności chcę wykorzystywać do tworzenia dobrostanu innych osób – wszystkich tych, którzy chcą szczęśliwiej i pełniej żyć. Niezmiennie zachwyca mnie siła, kreatywność i indywidualność każdego człowieka. Jednocześnie zauważam, jak często ten praktycznie nieograniczony potencjał jest marnowany pod wpływem ograniczających przekonań i schematów nabytych zazwyczaj w dzieciństwie, trudnej przeszłości, czy pokoleniowych traum i przekazów. Jako terapeuta pomagam uzdrowić trudne emocje, usunąć ograniczenia i wzmocnić potencjał, tak abyś mógł rozwiązać swoje problemy, naprawić relacje z bliskimi, relacje z dziećmi czy w pracy, osiągać ważne dla siebie cele i żyć pełnią swoich możliwości. Wspieram również w prawidłowy rozwój dzieci, aby mogły budować swoją przyszłość bez ograniczających blokad, by w pełni korzystały z tego cudownego czasu jakim jest właśnie dzieciństwo. W mojej pracy terapeutycznej stosuję wiele różnych metod – tak aby dopasować je do problemu, ale też do osoby – żeby dobrze się w niej czuł i łatwiej mógł odkrywać samego siebie.
Praca terapeutyczna jest moją wielką pasją – ciągle zachwycam się efektami jakie przynosi, daje mi radość z przemian, jakie zachodzą w życiu osób, z którymi współpracuję. Najwięcej satysfakcji daje mi uśmiech i zadowolenie pacjenta, który zauważa pozytywne zmiany w swoim życiu. To wielka radość patrzeć jak ludzie uwalniają się od trudnej przeszłości, jak zdejmują ciężar traumatycznych doświadczeń i otwierają się na szczęśliwą przyszłość.

PAMIĘTAJ - terapia nie jest magiczną pigułką ani nie gwarantuje szybkiej poprawy. Terapia to proces, który wymaga uczestnictwa i zaangażowania, zarówno ze strony pacjenta, jak i terapeuty. Od drobnych problemów po traumatyczne doświadczenia — moje usługi są spersonalizowane, aby odpowiadały potrzebom wszystkich pacjentów.

Przewiń do góry